Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Word: hogyan tudok...

Microsoft Word: hogyan tudok megjeleniteni és becsukni szövegeket?

Figyelt kérdés

Az elképzelésem a következö: van 6 különbözö szavam a word-ben.

A szavak alatt vannak sorok, mondatok, megjegyzések, szövegek.

Azt szeretném létrehozni, hogy ha az egyes szavakra rákattintok, akkor megjelenjenek bizonyos sorok, es az újrarákattintással meg eltünjenek. A 6 szó mindegyikéhez legyenek hozzárendelve a dokumentum egészén, bárhol megtalálható szavak, mondatok.


A headin1, heading2 technikát ismerem, gyakorlatilag ugyenzt a módszert keresem, hogy fülekre (vagy/és szavakra) tujak rákattintani, és akkor lenyilik az alatta levö tartalom - azzal a különbséggel, mint ahogy irtam is felül, hogy nem alá-felé rendelt cimsorokat akarok alkotni, ami csak fizikálisan is alatta-felette rendezödik el. Hanem teljesen szabadon. Ha rákattintok az adott szavamra/nyilamra, akkor a hozzárendelt összes információ jelenjen meg a dokumentumon belül, méghozzá ott, ahol beállitom: az egyik hozzátartozó tartalom pl. a lap alján, a másik a lap tetején például egy szövegdobozban.


Remélem érthetöen fázoltam fel. Lehetséges ilyen a word-ben? 2023-as verzióm van.



júl. 28. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy szövegszerkesztő szerintem nem erre való, még ha van is rá megoldás. Weben szoktak ilyeneket csinálni, nem dokumentumban.
júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A Word nem erre való. Erre egy weboldalt celszerű fejleszteni.
júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!