Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnál se működik a NewPipe?

KmsRys kérdése:

Másnál se működik a NewPipe?

Figyelt kérdés

Én az F-Droidról telepítettem, a legújabb verzióra van frissítve, de se lejátszani, se letölteni nem tudok vele YouTube videókat.

Neten rákeresve nincsenek nyavalygó felhasználók, hogy nem működik. Lehet, hogy csak nálam nem jó?



júl. 27. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
PC-s FreeTube pár napja szaródott el egy Youtube frissítés miatt, ha elindítottál videót, villogni kezdett az egész. Másnapra kijött frissítés. Lehet hogy nálad hasonló okok kiatt most jön ki a hiba. Github issue-kat nézd meg, hátha ott írják. Ha valós hiba akkor 1-2 nap és javítják.
júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem működik.
júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fejlesztők már készítettek frissítést. A harmadik fél áruházába tapasztalataim alapján mindig késve kerül fel.


Magát a kérdéses alkalmazást nem gyakran használom, így ritkán veszem észre, ha egy YouTube változtatás miatt az alkalmazás nem működik kisebb ideig. Mostanában viszont sűrűn van változtatás a YouTube -on. Emiatt az utóbbi pár hétben a fejlesztők két frissítést is készítettek és mire én észrevettem a hibát, volt is frissítés. Javaslom, a fejlesztők oldaláról telepítsd az alkalmazást. Mivel a harmadik fél áruházába eltérő aláírással kerül fel, azt törölnöd kell előtte, emiatt érdemes az alkalmazásban egy adatmentést készíteni, amit az új verzióban importálhatsz.

júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


3# kipróbáltam így, most már jól működik. Igazából az F-Droid azért lett volna jobb, mert sokkal egyszerűbb frissíteni, így kicsit macerásabb, de végülis mindegy, csak jó legyen. Most jó.

júl. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!