Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan állítható helyre a...

Hogyan állítható helyre a Start Menu?

Figyelt kérdés

Be kellett jelentkeznem egy Microsoft szolgáltatásba és véletlenül rákattintottam arra, hogy a Windows fiókot is csatolja hozzá. Kijelentkeztem Windows-on a Microsoft fiókból, viszont a Start Menü nem váltott vissza.


Most így néz ki:

[link]


A profilkép menüjének ilyennek kellene lennie:

[link]


Hogyan tudom eltávolítani azt a Microsoftos menüt a profilképnél és visszatenni a zárolást a profilkép menü alá, ahogyan az normál esetben van?



júl. 26. 02:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ott is van a gomb az első képen, hogy kijelentkezés
júl. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt látom, de én a kinézetét adjatok visszaállítani. Plusz a zárolást átrakta a power gomb menüjébe. Alapból nem ott van.
júl. 26. 02:11
 3/15 A kérdező kommentje:
*akarom
júl. 26. 02:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha kijelentkezel visszaállítódik.
júl. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem állítódott vissza.
júl. 26. 02:45
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja bocsi félreértelmeztem a kijelentkezést :D

A windows 11 ezért is for mert telepítéshez követeli az internetet (pont ezért hogy be kelljen jelentkezni a microsoft fiókba), tehát nem nagyon tudod eltávolítani a fiókot. Úgy lehetne hogy felerőlteted net nélkül és újratelepíted sajnos

júl. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
fos*
júl. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, az a Windows-ból jelentkeztet ki, ha arra gondolsz. A Microsoft Fiókot már lecsatoltam róla és most újra helyi fiókként működik, mint előtte, de a profilképre kattintva továbbra is ezt a bugyuta Microsoftos menüt dobja fel és a zárolás opció is rossz helyen van. Új fiókot ha létrehozok, akkor ott jó, de azt kerülni akarom, mert egy csomó program beállítása elveszik.
júl. 26. 03:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Win11-et is lehet telepíteni internet nélkül és helyi fiókkal, csak kicsit trükközni kell.
júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de nem ez nem volt a kérdés. Eddig is helyi fiókkal használtam/telepítettem.
júl. 26. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!