Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékot szeretnék letörölni,...

Játékot szeretnék letörölni, de a vezérlőpult -> programok törlése listában nem találom, a saját mappájában sincs uninstall fájl, a registry-ben is kerestem de ott se találtam meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a játék orosz nyelvű volt ezért akarom letörölni, mivel már beszereztem az angol nyelvű verziót is, de nem engedi telepíteni mondván a program egy másik verziója már telepítve van.
2010. okt. 31. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És telepítéskor nem ajánlja fel az eltávolítást?
2010. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem, semmi ilyesmit. most kézzel kitöröltem mindenét a progrma files-ból és ccleaner-el eltávolítattam a registryből is azokat az értékeket amik a program files mappába levő cuccokra mutattak. de a probléma ennek ellenére még mindig fennáll
2010. okt. 31. 13:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát így már fenn is fog. Szerintem most már csak a Windows újratelepítése segít.
2010. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ettől féltem, bár szeretném elkerülni. mi az ami miatt úgy kezeli a gép a játékot mintha még telepítve volna? mi felelős ezért? hátha megoldható még a dolog
2010. okt. 31. 13:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Regisztrációs adatbázis (Registry).
2010. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Startmenű/Futtatás/regedit Keresd meg a Software-ban (két helyen is lehet).
2010. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez a probléma... hogy oda elfelejtette magát berakni. se a registry-ben nem találom se uninstallálni nem lehet mer nincs uninstall. szóval eléggé furcsa hogy akkor mégis mivan
2010. nov. 2. 22:34
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor töröld le a program filesből vagy ahova telepítetted.

amikor felraksz egy progit áltaban csak a megadott telepítési helyre és a registrybe írnak (régi progik még nem is regisztribe hanem .ini fájlba) illetve ha máshova írnak is nem befolyásolja a rendszer működésést.

2010. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja értem, hogy nem engedi a másik verziót felrakni. ebben az esetben mégiscsak a registrybe keresnék. van benne kereső funkció is, használd azt is és minden VELE KAPCSOLATOS infót törölj
2010. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
probléma megoldva. kösz a válaszokat
2010. nov. 3. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!