Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a gog.com?

Mi az a gog.com?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy elég népszerű, de ez hasonló a steamhez? Mármint van egy accom amin vannak játékok, és konkrétan bármelyik pc-re belépve letudom onnan tölteni azt és tudok vele játszani? Azért is fontos ez, mert a steammel ellentétben találtam ezen az oldalon oldschool játékokat amikre vágyom, ezért lenne ez nekem nagyon fontos. Válaszokat előre is köszi!

jún. 30. 02:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A gog pont a good old games rövidítése, ha jól tudom, tehát főleg régi játékok vannak rajta amik jók.
jún. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oksi mostanra rájöttem hogy az ott vásárolt játékot azt hozzátudom adni a steamemhez szóval tök jóó.. Köszii
jún. 30. 03:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket ott veszel, annak épp az a lényege, hogy DRM-mentes (elvileg), szóval mindenféle védelem-mentes, nem kell hozzá futtatni semmilyen klienst (mint a steam-nél). Csak letöltöd a telepítőt (tehát azt is megkapod és tárolhatod, nem úgy mint a steam-en), feltelepíted és játszhatsz. Tehát amit gog-on veszel meg, az elvileg örökké a tied marad, nem úgy, mint a steam, hogy elvileg onnan bármit levehetnek és akkor megszűnt a játék.

De van gog-kliens is, amivel csinálhatsz ezt-azt, de nem kötelező használni.

jún. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, hasonló, mint a Steam, csak itt a játékok DRM-mentesek (ezért is hiányzik sok nagy cím, mert sok játéknál a kiadók nem mennek bele, hogy DRM-mentesen elérhetővé tegyék), és nem csak a kliensből kezelhetőek a játékok, hanem a telepítőjüket is le lehet tölteni, amit aztán akármikor feltelepíthetsz a gépedre.
jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ha már itt tartunk, elárulom hogy a rayman3-at találtam meg rajta kb. 500 forintért. Ezen kívűl viszont volt még pár oldscool game amit szeretnék magamnak tudni, viszont nem találtam őket. Ebben talán tudnátok még segíteni hogy hol találom őket megbízhatóan, pc-re vagy akár xbox/ps-re?


Spyro: Hero's tail (az újabb spyrok fent vannak steamen, de ez volt az igazi szerintem)


Mortal kombat: shaolin monks


Mission impossible: operation surma


Jelenleg ennyi fasza játék jutott eszembe, de lehet erről írok inkább egy új kérdést, hátha tud valaki segíteni benne.

tegnap 00:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Én PS1, PS2 játékokat emulátorral tolnám és az ISO-t szedném le:

[link]

Pl a Spyro-hoz ezt találtam.


Nekem több ISO-m van Ps1-es régi játékról, még olyanokról is amik eredetiben is megvoltak. Jó, mert tudom játszani gépen, steam deck-en, de androidra is van elvileg jó ps emulátor.

tegnap 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!