Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért "fagy " le?

Miért "fagy " le?

Figyelt kérdés
Opera böngészöt használok.A youtube nem játsza le a filmeket és az egész oldal lefagy.Azt írja ki, az opera nem válaszól.Eddig nem volt vele gond de most már egy hete ezt csinálja.A fészen lévő filmek mennek.Újra telepitettem a youtubot és akkor is úgyaynazt csinálja.Fel telepitettem a firefoxot és ott minden rendben.Viszont az operát szeretem és a mozzila firefoxal nem vagyok jóban mert lassú és egyebek.Van rá javaslat mivel tehetném használhatóvá az oldalt.
jún. 26. 23:00
 1/1 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Az opera reklámblokkolós, és ok. hogy vannak az Operás YT-ben is reklámok, de sok blokkolónál iszonyatosan belassítja a YT a videókat, lehet itt is érzékel valamit.

Csak ötlet..

jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!