Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amelyik...

Van olyan program amelyik automatikusan feljavitja egy videó minőségét?

Figyelt kérdés

jún. 23. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.
jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a Topaz Video AI feljavítja, de sajnos nem tudtam meg, mert az én Gigabyte NVIDIA GEFORCE 650 Ti 2Gb videókártyám kevés neki.
jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Van. A Nasa fejlesztette ki miután felszálláskor felrobbant a Challenger űrsikló. A kivizsgáláshoz kellett.

Gondolom megveheted tőlük 80 milliárd dollárért.

jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, mert ez lehetetlen. Ahhoz olyan információ kellene, ami nincs benne a videóban.
jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van. Én például rendszeresen használok videó stabilizátor programot, amit a berázkódott videókon sokat javít. Ugyanígy a felbontást is lehet növelni, megfelelő képkorrekciókkal. És valóban, a Nasa fejlesztései, amik például a csillagászati képalkotásban segítenek, rendszeresen segítenek bűnesetek felderítésében, akár képjavításról, akár videó feljavításáról van szó.
jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Topez Video AI: [link]
jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem Topez, hanem Topaz (melléütöttem és nem vettem észre).
jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!