Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windowst akkarom telepiteni...

Windowst akkarom telepiteni egy usb-röl de azt irja hiányzik az ilesztö program?

Figyelt kérdés
Iyenkot mit lehet csinálni mi lehet a gond?

jún. 22. 21:53
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Olyat olvastam hogy, alapbol az usb van ez program akkor az usb lehet rossz.De windows meg fent van rajta újra is formáztam de program nincs nem értem.
jún. 22. 21:58
 2/25 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi megoldás kell: https://www.youtube.com/watch?v=Sf7fyJcs5Aw
jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Itt egy kép ezt irja ki [link]
jún. 22. 23:29
 4/25 anonim ***** válasza:
Csinálj a Windows telepítőkészítőjével egy új telepítő USB-t. Nekem ilyet akkor csinált mikor Rufus-al írtam ki az iso-t pendrivera
jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Már csináltam arra tudok gondolni hogy, az lehet baj hogy, gyorsan formáztam le.De én még ilyet életmbe nem láttam meg majd keredek ilesztö programot is de eddig nem kelet szóval nem értem az egészet.
jún. 23. 00:07
 6/25 A kérdező kommentje:
De még videoba se láttam senkinél ezt a hibát.
jún. 23. 00:09
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Valahol egy helyesírási szótár most felsírt
jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Tán csak nem win7 ?
jún. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#8 Ez láthatóan egy Win8 vagy újabb telepítő, tehát valószínűleg 10-es vagy 11-es (Mert 8-ast ki akarna telepíteni). 11-et soha nem telepítettem szóval passz.
jún. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Win 10
jún. 23. 06:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!