Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Széchenyi Plusz program...

A Széchenyi Plusz program keretében kapott a gyerek egy laptopot iskolai használatra. Van hozzá egy telepítési útmutató, de elakadtam. H_ogyan tudom befejezni?

Figyelt kérdés

A telepítési útmutatót követve több helyen elakadtam. A Windoes települ, be is lehet lépni. De az útmutató végén kellett volna valami Microsot fiókot csinálni a gyereknek és ahhoz szülő hozzájárulást és aláírást adni és valahogy a laptophoz hozzárendleni. Ez a rész nem sikerült. Utólag hogyan tudom megcsinálni, mert elvileg kötelező.


Nem világos, hogy egy új fiókot kell létrehozni, vagy meglévő tetszőleges fiókkal lehet, vagy a gyereknek kell egy fiókot felnőttként? Elvileg van egy iskolai e-mail cím, és azt hittem azzal már létrehoztak neki egy fiókot, ez sem világos, hogy van-e vagy nincs. És ki kellett választani hogy iskolai felhasználás a laptopon, de ugyanez a kérdés egy Microsoft fióknál is felmerül, ott is azt kell?



jún. 8. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Igen
jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!