Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám felvenni csak a...

Hogyan tudnám felvenni csak a hangot a YouTube vagy a Spotify progaramokból ? Autóban szeretném hallgatni őket.

Figyelt kérdés
jún. 4. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, nem egyszerűbb mp3 formátumban letölteni az adott számokat?
jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Youtubehoz például rengeteg mp3 letöltő létezik ahová csak bemásolod a videó linkjét és letölti.
jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
19%
Basszus 2024 van és valaki még azt hiszi a youtube az egy program ,ne már
jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nemis tudom miért nem ezzel kezdtem.
jún. 4. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 technikailag a youtube igen, Egy program egyébként.


1. Szerver oldalon egy eléggé complex webalkalmazás.

2. Létezik youtube app, így a kliens oldal is lehet program.


Szóval nem értem a felháborodást :D Tudom már manapság mindent appnak kell hívni, de az app is csak egy program ahogy a "felhő" szolgáltalások is, vagy épp a webszolgáltatások. Szóval összeségében a youtube egy program? Igen az, csak nem divat annak hívni.

jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
aha tehát akkor egy láda sör az egy sör valójában igaz kedves 5-ös ?
jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a kérdéssel is foglalkozhatnánk.

Youtube:

[link]

Ide beilleszted a youtube zene linkjét, megnyomod, hogy "Convert" és letöltöd. Letöltés előtt a bitrátát is beállíthatod, de autóba szerintem bőven elég a 128-as.

Spotify:

[link]

Csak az OpenSpotify-t szoktam hallgatni és ha le akarok tölteni valamit, akkor ezt használom. A zenénél rákattintasz a ...-ra, itt a menüben a Megosztás-Hivatkozás másolása műsorlistához. Ezt a linket beilleszted a fenti linken, Start, majd a listában a számok után a Convert. Ha végez Download és már lent is van a zene mp3-ban.

jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!