Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A facebook miert nem tölt be?

A facebook miert nem tölt be?

Figyelt kérdés

A főoldal mindig egyből betölt, de ha rákattintok egy bejegyzésre, vagy hozzá szeretnék szólni valamihez, akkor csak gondolkodik és nagyon sokára tölti be, vagy egyáltalán nem.


Már töröltem a cookie-kat, újra raktam a böngészőket és gyári visszaállítást csináltam a telefonon.


Opera, Chrome es Brave böngészőt használok.



máj. 31. 06:19
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálja telefonon...Meg kell nyitnom a facebook alkalmazást. Ott minden stimm. De böngészőn szar az egész FB.
máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz az egész. Mobilon egy ideje hozzászólásokat szinte nem is tudok olvasni, ha laptopról akarok belépni egy örökkévalóság mire betölt
máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A facebook szándékosan szabotalja a böngészős használatot, mert ott nagyin hatekonyak a reklam blokkoló programok. A Facebook alkalmazás használatára akarnak kényszeríteni, hogy kötelező legyen megnézni a reklámokat.
jún. 4. 01:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!