Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Próbáltad már a Steam Os-t,...

Próbáltad már a Steam Os-t, milyen, lehet rajta netezni és programokat futtatni a játékokon kívül is?

Figyelt kérdés
máj. 30. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én steam deck-en használok csak steam os-t. Alapból a steam nézetet használom, de néha áttérek az asztali verzióra ami egy linux ugye.


Netezés kb ugyanaz mint windows-on, semmi extra. Program futtatása sem bonyolult, bár én főleg linuxos verziókat kerestem rá. Komolyabb dolgokhoz vettem SD kártyát amin Win10-em van.

máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én PC-re gondolom, hogy érdemes-e felrakni, lehetne-e Windows alternatívaként használni. A Linux a programok, játékok futtatása miatt kérdéses lenne, de a Steam OS rendszert direkt a játékok miatt hozták létre, ezért gondoltam rá, hogy kipróbálnám, csak nem tudom, érdemes-e PC-n.
máj. 30. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok játék nem kompatibilis vele, de vannak megoldások amivel lehet próbálkozni, hogy végül összejöjjön a dolog. Ha nincsenek speciális windowsos igényeid, akkor jó alternatíva lehet windows helyett, viszont, ha van olyan program ami nem annyira jól, stabilan fut, de neked NAGYON kell, akkor úgy érdemes váltani, hogy legyen steam os + mellette egy windows egy másik SSD-n, vagy vinyón a külön programokkal.
máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!