Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha kaptam kódot amivel aktivál...

Ha kaptam kódot amivel aktiválhatom a windowst, akkor nem kéne ezután hogy megjelenjen hogy van word excel es ilyenek a gépen?

Figyelt kérdés

Aktiválás sikeres.

Aztán ugyanugy néz ki a gép mint aktiválás előtt. Sehol egy program word power point vagy bármi.



máj. 27. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az aktiválás csak a Windows-ra vonatkozik. Az MS Office külön termék, nem része a Windows-nak. Külön meg kell venni.
máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:

"akkor nem kéne ezután hogy megjelenjen...."


Nem kéne. Annak semmi köze a Win aktiválásához.

máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor minek kell a windows? Anelkul is működött eddig is valahogy. Pl böngészők, net ment eddig is.

Kód nélkül is, windows nélkul is.

Es a word kéne leginkább csak.

máj. 27. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem tölt be mobiltelon az oldal utolsó.

Szeretném ingyen megoldani amugy a dolgokat.

máj. 27. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Fizetős termékről van szó, és sem itt, sem általánosságban nem szép dolog a kalózkodás.

Alapvetően viszonylag olcsón hozzálehet jutni 'félhivatalos' módon. Nézz szét hardveraprón, vagy használj alternatívát, mint pl: LibreOffice.

máj. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Windows "megy" aktiválatlanul is, csak vízjel van a sarokban, és korlátozott a frissítés.

Tessék itt a feljebb írt "félhivatalos" 2000Ft alatt megvagy, működik.

[link]

De alkalmi szöveg szerkesztésre szerintem is hibátlan a LibreOffice.

[link]

Ingyenes mint a MindigTv🤣

máj. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ingyen, akkor a MAS kell neked. Olvass utána, nézd meg hogy kell, és hajrá. Szégyenérzeted meg ne legyen miatta azok után, hogy az MS a megvásárolt termékekbe is bennehagyja az adathalász szarjait.
máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szirty ***** válasza:

"Akkor minek kell a windows?"


Hogy legyen ami biztosítja a program (word/excel, stb) számára azt a szoftverkörnyezetet ami nélkül azok nem működőképesek.


A kód (aktiválás) nem szükséges a windows működéséhez.

Aktiválásra jogi/pénzügyi okokból van szükség.

máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!