Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WoW Wrath of the Lich King...

WoW Wrath of the Lich King telepítési probléma, segítenétek?

Figyelt kérdés

Hello!


Lenne egy problémám, a WoW Wrath of the Lich King-et mikor telepíteni próbálnám akkor ezt írja ki:


"No installer data could be found. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support.

"


Nos nincs ISO file, hiába keresem, mountolni nem tudom Daemon Tools-al, pedig a legújabb verzió van meg, azaz más képfile-t sem talált. Van vagy 83 RAR file és nem tudom mit kezdjek vele h fel tudjam telepíteni.


Ha kinyitom az első RAR-t akkor van benne 9 file és 1 DirectX mappa. 9 file-ból az egyik 1 installer.exe ami azt a szöveget írja ki telepítésnél, a többi nem képfájl. PLS HELP! remélem ebből tudjátok mi a problémám. (?)


2009. jan. 4. 03:46
 1/6 anonim válasza:

wow-europe.com

ingyen letölthető, az műxik és nem torrentet kotyvasz.

2009. jan. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy tudom ott letölteni? mellesleg van ötleted a problémámra?
2009. jan. 4. 04:10
 3/6 A kérdező kommentje:
mellesleg nem eredeti szerveren nyomom, hanem törtön, szal k*rvára nincs játékkulcsom a regisztráláshoz hogy letöltsem...
2009. jan. 4. 04:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld az összes fájlt kicsomagolni egy mappába, és onnan futtatni az installert
2009. jan. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt megpróbáltam hogy az összes file-t amik benne vannak a RAR-okban bemásoltam 1 mappába majd onnan indítani de ugyan az a hiba. Most elkezdtem tölteni egy ISO formátumot, igaz megint várhatok 1 napot de az legalább már mountolható ISO (remélem). attól még aki ezt olvassa nagyon várom ötletét! Nem szívesen töltök megint 1 napig.
2009. jan. 4. 04:36
 6/6 anonim válasza:
Nekemis ugyan ez a probléma, segítsen nekünk valaki!
2011. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!