Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ujratelepítéskor letörlődnek...

Ujratelepítéskor letörlődnek az adatok a gépröl?

Figyelt kérdés
Az van hogy most szeretném feltelepiteni a vista-t de nem tudom hogy törlődnek-e az adatok ha feltelepitem . Most xp-m an. A programok dokumentukmok stb megmarad ha nem akk hogy lehet megcsinálni hogy megmardjon ?
2010. okt. 23. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Azon a partíción, melyre telepíted minden le fog törlődni (formázni kell).

Úgy lehet megcsinálni, hogy átrakod egy másik partícióra (ha nincs létrehozol egyet), vagy kiírod DVD-re, pendrive-ra, átteszed egy másik gépre...

(a feltelepített programokat ne tedd át, maximum a telepítőjüket, ugyanis újratelepítés után nem fognak működni)

2010. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az úgy nem igaz, hogy formázni "KELL". Lehet a meglévő mellé telepíteni, vagy a meglévőt frissíteni, vagy formázhatod is, de csak az utóbbi esetben fog törlődni az adott partíción minden.

Megjegyzendő, hogy az XP-re írt programok nem biztos, hogy kompatibilisek a Vista-val, ezért még ha meg is maradnak sem biztos, hogy tudod őket használni. Én inkább azt javaslom, hogy hívj egy hozzáértő(bb) havert és együtt csináljátok.

2010. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Én meg azt javaslom, hogy Vista helyett rakj fel 7-et.
2010. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vistát ne akarj feltelepíteni, az egy nagy rakás... Vagy válts rögtön win 7-re, vagy hagyd az xp-t.

Az adatok törlődni fognak azon a partíción, vagy tedd át őket másikra, vagy írd ki lemezre, ha még szükséged van rájuk.

2010. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Vistához nem volt szerencsém, de ha 7-est kell felrakni, az simán feltelepül az xp mellé, sőt mind a kettő működni fog egymás mellett. A 7-es indításakor megkérdi, hogy azt indítod-e, vagy a régit. Amellett, hogy akár egy partíción is elvannak, a 7-ből el lehet érni az xp-s dokumentumokat is. Természetesen a telepített programok csak azon a rendszeren futnak, amire telepítetted. Tehát mindent föl kell rakni a másikra is. Gyakorlatilag minden szokásos program megy a hetesen is
2010. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!