Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok meghackkelni...

Miért nem tudok meghackkelni internetes játékott cheat engine 5.5 és 5.6-tal?

Figyelt kérdés
Eddig sikerült az 5.5-vel feltelepítettem az 5.6-ot azzal nem sikerült, és azóta az 5.5-tel sem sikerül. :( Jó válaszokat felpontozom. O)
2010. okt. 20. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Fake.


Miért?


Mert minden játékot más struktúrában és tervek alapján dolgoznak ki, ahány játékfejlesztő team, annyiféle programozási eljárás létezik, ezekre LEHETETLEN egységes hacket írni, mert lássuk csak be, egy játékot sem írnak meg ugyanolyan programszerkezettel, mint a többit, hogy memóriában futás közben véletlenül kotorászva módosítgasd használható eredménnyel a programot.

2010. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már azt se tudom meghackelni amit régen meghackeltem.
2010. okt. 20. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:

első:

gagyi vagy, látszik, hogy nem ismered a progit :P


az a lényege, hogy egy egy program memóriafoglalásában keres bizonyos értékeket. pl van 1000 dollárod a dirt2-ben. akkor belövöd a ce-t a dirt2.exe-re és lefuttatsz egy keresést az 1000-es értékre. kidob vagy 50000 találatot. utána megváltoztatod játékon belül az összeget. (veszel valamit) és rákeresel az új értékre pl: 8761. utána már csak 4-5 találat lesz. ezt addig kell játszani, ameddig már csak 1 találatot ad ki a ce.

ha megvan a neked kellő memóriacím, akkor azt szabadon szerkesztheted.


kérdező:

előfordulhat, hogy frissítették a játékot és beépítettek egy védelmet

vagy rosszak a beállításaid

2010. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!