Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le mostanában...

Miért fagy le mostanában nálam állandóan a uTorrent?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja csinálja ezt rendszeresen, néha kis szünetekkel, hogy elindítom, megy rendesen, és egyszer csak összeomlik (megáll a számláló, ledobja a tálcára, visszahozza, elfeketedik a képe, majd visszajön, de a számlálók még mindig nem pörögnek, és kiírja, hogy "nem válaszol"...)! Már mindenhol megnéztem, és eddig csak olyat láttam, hogy a uTorrent fagyasztotta le a Windows 7-et, de ilyet nem... Lehet, hogy az utolsó frissítés óta van ez, de fogalmam sincs... De most is le akarok tölteni valamit, amit már régóta akarok, de nem tudom, mert fél percenként kifagy, összeomlik, és jöhet a Ctrl-Alt-Del... Más torrentezőt azért nem akarok használni, ugyanis ez a legjobb, legmegbízhatóbb, és a LEGGYORSABB! Hát már ez is cserben hagyott... Néha azt írja ki, hogy nincs elég memória hely a program futtatásához, de az elmúlt 3 évben ugyanez volt a helyzet, eddig miért nem zavarta?! Igen, próbáltam már újrainstallálni is...! :)
2010. okt. 19. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, utorrent és win 7 nincsenek túl jóban. Igaz, hogy ez a legjobb kliens, de választanod kel: vagy azt cseréled le, vagy az oprendszered.

Esetleg annyit próbálhatnál még, hogy korábbi verziót teszel fel, és nem engeded béta verziókra frissíteni (lehet, ez lehet a gond, de figyelmeztetnek , hogy ezek a verziók lehetnek bugosok, csak hát ugye el kéne olvasni...)

2010. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Nekem 2.0.2 van fent, nem engedem, hogy frissítsen, és tök jól megy. Nem fagyott be egyszer sem. Haverom lefrissítette, hol feltölteni nem akart, hol letölteni, hol megnyílni, meg ilyesmi.
2010. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Bizots hogy semmi akadás nincs a Win 7 és utorrent kzött.

Én is ezt használom és egyszer sem fagyott le.


A legfontosabb hogy tilts le a beta-kra való frissítést és ennyi (illetve telepítsd újra z utorrentet)

2010. okt. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy nekem is csak nem rég kezdte, Windows 7-em meg már majdnem egy éve van, ezt nem értem! Áttettem a klienst a 2.0 stabil verzióra, ugyanaz a helyzet! :(
2010. okt. 20. 07:19
 5/5 anonim válasza:
35%
Tartsd 50 alatt az aktív torrentek számát, és nem fog fagyni.
2013. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!