Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen chat szerver programok...

Milyen chat szerver programok vannak Windowsra?

Figyelt kérdés
Csoportmunka miatt lenne rájuk szükség de amiket találtam azok csak Linuxra vannak, viszont nekünk Windowson futóra lenne szükség. Olyanokat pedig nem találtam, viszont kizárt, hogy ne lenne.

#Windows #szerver #chat #chatszever #windows chatszerver
2023. okt. 3. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
És nem self-hosted megoldás azért nem jó, mert...?
2023. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Sokkal jobban jártok a nem self hosted megoldásokkal. Teams, Slack, stb.
2023. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem jó, mert az a feladat, hogy házon belül (nem felhő alapon) kell megoldani a csoportmunka szolgáltatásokat (email, chat, naptár, feladatlist stb). Minden másra találtam Windows szerveren futó megoldást és csak a chat funkció miatt nem feltétlenül állítanék be +1 Linux szervert.
2023. okt. 3. 18:42
 4/5 A kérdező kommentje:
#2-es Igen, tudom :D, de sajnos ez a feladat :(
2023. okt. 3. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Skype for Business Server. Nem lesz olcsó a licenc. De ha már vettetek Exchange licencet megfelelő mennyiségű CAL-lal akkor a Skype árain sem fogtok meglepődni. Elődje a Lync volt.


Vagy egy self hosted ingyenes megoldás: RocketChat

2023. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!