Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem ismeri fel a gépem (se...

Nem ismeri fel a gépem (se vista, se xp) a WayteQ n350 -es navigációmat, mit tehetek? Próbáltam hozzá pc drivert keresni de nem találok semmit.

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Microsoft Active Sync kell hozzá. Fel van telepítve nálad?


Ha nem, akkor: [link]

2010. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fel van mert megpróbáltam telepíteni és azt írta kis hogy már egy újabb verzió fenn van lecserélem e, nem cseréltem, de mikor rádugom az usb-t azt írja ki hogy a hardver telepítése során hiba lépett fel...Generic USB Serial- nál írja ki eszközkezelőben, hogy nincs illesztő program telepítve próbálok a netről keresni de semmit nem talál és a lemezt kérné ami nincs :(
2010. okt. 18. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Driver kell pedig, az előbb én is kerestem neked, de az az egy link is halott, amit találtam. Keresgéj csak, előbb utóbb meglesz :)
2010. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom már 2 napja túlórázok rajta és semmi. Na de hátha rátalálok valamire :) Köszi azért a segítséget.
2010. okt. 18. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!