Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tud (nem engedi a szót)...

Tud (nem engedi a szót) ajánlani egy megbízható, gyors, egyszerű vírusirtót, ami nincs telerakva fölösleges funkciókkal és nem lassítja a gépet?

Figyelt kérdés
Nekem Avast Free Antivirus van, nem rossz, teszi a dolgát, de rengeteg felesleges funkció van rajta és nagyon lelassítja a gépet.

2023. szept. 29. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Kapcsold ki a modulokat. A legtöbb védelmi szoftvernek több funkciója is van, mert az árukért cserébe valamit fel kell tudni mutatni. Az ingyenesekben is ugyanúgy lehet szabályozni, ha nincs szükséged valamelyik képességére. Vagy bevállalod magában a Windows Defendert, és akkor a gyári program véd.


(Azért nem lehet "valaki" kérdőszóval kérdést kiírni, mert akkor eldöntendő kérdést csinálsz. A "tud valaki" kérdésre csak igen és nem válaszokat lehet adni, és nem arra fognak válaszolni amit meg akarsz oldani.)

2023. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ki van kapcsolva egy csomó minden, nem vagyok annyira digitális analfabéta (számtech suliba jártam), de tiszta szégyen🫣 hogy ilyen kérdést kell kiírnom, amikor annyi kálvárián keresztülmentem a vírusirtókkal kapcsolatban, sajnos velük mindig megvolt a baj.☹️


"Imádom" a Windows-os cuccokat, mondjuk nem nagyon volt még velük bajom!

Aztán mennyire megbízható ez a Windows Defender? (figyelembe véve a kérdésben elhangzott tulajdonságokat)


Nekem az Avast teljes verziós, tőlem ilyet is ajánlhattok! 👍


COMODO-t használtam sokáig, csak ott a frissítéssel buheráltak valamit, így az bedőlt!


(Mertem volna remélni, hogy a többség nem csak igennel vagy nemmel akar válaszolni, ennél azért többet nézek ki belőlük, kivéve ha nem trollok!:)

2023. szept. 29. 18:25
 3/15 Szirty ***** válasza:
27%

"Azért nem lehet "valaki" kérdőszóval kérdést kiírni, mert akkor eldöntendő kérdést csinálsz."


Nem feltétlenül.

Ha azt kérdezik hány wattos a Hajdu bojler, az nem eldöntendő kérdés, pedig kérdőjel van a végén...

2023. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hol van benne a "valaki" szó?


1. Hány wattos a Hajdú bojler? - Hámhúsz.

2. Tudja valaki hány wattos a Hajdú bojler? - Nem tudom

2023. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy beleszólok, koncentrálhatnánk a kérdés témájára?
2023. szept. 29. 18:54
 6/15 Szirty ***** válasza:

"Hol van benne a "valaki" szó?"


Azt hittem a kérdőjelet nem engedi.

2023. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Szirty ***** válasza:

"...koncentrálhatnánk a kérdés témájára?"


Nem tudok. :)

2023. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Legalább egy hatékony vírusirtót ajánlhatnátok! 🫣

Köszi! 👋

2023. szept. 29. 19:16
 9/15 anonim ***** válasza:
A Bitdefender nekem bevált.
2023. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én az ESET-et tudom jó tapasztalatok alapján ajánlani, a NOD32 és az Internet Security is hibátlanul teszi a dolgát, több ezer gépes infrastruktúrában is. Vagy a Kaspersky, de abból sem az ingyenes. Azt a pár ezer Forintot simán megéri bármelyik egy évre… illetve még a Bitdefender a harmadik, ami nagyon jól szerepel tesztek és tapasztalat alapján.
2023. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!