Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tüntethetem el a...

Hogyan tüntethetem el a szövegkeretet Wordben?

Figyelt kérdés
Bekezdéseket másoltam ki a netről tableten lévő Word programba, de mindegyik bekezdés körül van egy halvány keret, amit nem lehet eltüntetni.

2023. szept. 29. 11:49
 1/4 anonim válasza:
85%
Én úgy szoktam, hogy kijelölöm az egész szöveget ami a word-ben van, a stílusoknál átrakom valami másra, majd vissza normálra. Valszeg az informatikusok tudnak jobb megoldást is erre, és pl ha ezt számítástechnika kategóriába írod ki utazás heylett, akkor lehet kapsz rá egy jobb választ is.
2023. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Az baj tabletet használok és arra toltottem le a Word applikációt. Ott meg nem találok semmi ilyen lehetőséget.. , már szerintem mindenbe belenéztem.
2023. szept. 29. 14:00
 3/4 A kérdező kommentje:
sikerült, megtalaltam, ezer hála
2023. szept. 29. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a halvány keret táblázatszegély szerintem. Jobb klikkre van olyan lehetőség is a beillesztésnél, hogy formázás nélkül tegye be a szöveget, de az sokszor hibázik. Nekem az a módszerem, hogy először jegyzettömbe másolom be a szöveget, majd onnan ismét kimásolom és így biztosan formázás nélkül kerül be a Word-be. Karakterkódolás miatt néha vannak nehézségek így is, de tapasztalatom szerint jobban működik, mint a Word "formázás nélküli beillesztése".
2023. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!