Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami kezeli...

Van olyan program ami kezeli a bluetoothot?

Figyelt kérdés

Valaki azt segítsen már megérteni miért nem megy.

Van egy régi HP laptop windows 7 rendszerrel, láttam az eszközkezelőbe van benne bluetooth, csak kérdőjeles volt. Találtam hozzá drivert a neten, feltelepítettem, és lent jobb oldalt az óránál megjelent a bluetooth ikonja. Próbáltam csatlakozni hozzá bluetooth fülhalgatóval, megjelent ugyan a fülhalgató neve és a képe, de azt írja nem tud ehhez az eszközhöz csatlakozni. Próbáltam a telefonommal csatlakozni, annál is megjelent az eszköz neve és a képe a telefonnak, párosította vagyis megjelent egy kód ami telefonon is megjelent, és rá mentem h párosít. De aztán szétkapcsol. Tehát a bluetooth a laptopon látja az eszközöket, de nem tudok rájuk csatlakozni.

Nincs valami alternativa? Valami más program amit le lehet esetleg tölteni és azzal menne?


2023. szept. 28. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj a régi gépekkel, hogy lehet most se jó a driver és mivel már nem frissül ezt sose tudjuk meg.

Pár opciót ki lehet próbálni.

1, Új usb-s bluetooth adapter (amihez ugye kéne driver win7-re khmm)

2, Linux live usb-ről bootolni és ott, ha megy, akkor egyértelmű a win-es driver a gond.


3, Továbbá tekintve, hogy régi a gép, lehet ilyen megoldásra lesz szükség, de , hogy ezek mennyire jók, még kevésbé tudom.

[link]

2023. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát. Én meg nem értek annyira sem hozzá.. én arra gondoltam hogy nem lehet hogy régi a Windows 7, és a bluetoothos eszközök (fülhallgató, mobiltelefon) nem támogatja a Windows 7 rendszerű eszközt?

Mi van ha Windows 8.1 et telepítek rá? Mert alapból az a rendszer volt rajta, legalábbis ez derül ki a laptop alján lévő matricáról

2023. szept. 28. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, ki tudja, de megér annyit görcsölni, mint egy ilyen ára?

A linuxos verziót próbálnám meg elsőre, az kb 5-6 perc alatt megvan, ha van usb meghajtód.

Ha úgy megy, akkor tudni fogod, hogy nem hw hiba, hanem driver, ha úgyse akkor meg win8-at se raknék rá, mert azért a linux előrébb van ezen a szinten, mivel frissebb. Ekkor kérdés kell-e win8.1 vagy elég a linux, de ha kipróbálod 8.1-el mert a linuxt nem csíped és úgyse,akkor.. a fenti kiegészítőkkel lehet próbálkozni..

2023. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!