Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10pro-n miért nem fut a...

Win 10pro-n miért nem fut a freedom gpt márciusi 22es verziója? (cenzúrázatlan ai)

Figyelt kérdés
2023. szept. 22. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan töltötted le?

Mit értesz azon, hogy "nem fut"?

Nem tudod telepíteni? Nem indul el? Nem értelmezi a megadott bemenetet?

Milyen hibaüzenetet kapsz?

2023. szept. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1: ha jól emlékszem innen: [link] vagy valami hasonló oldalról.

2: amióta letöltöttem órákon át csak tölt a válaszra. eddig csak direkt az ilyen alap hivatalos kérdéseket tettem fel ami a rendszer fő oldalán találhatóak automatikusan, teszt gyanánt, komplexebb kérdéseket ezért még nem is mertem feltenni, kezdem úgy érezni hogy az egész egy humbuk. hibauzenet nincs mondom csak órákon át való töltés.

2023. szept. 23. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Kipróbálva a FreedomGPT Github oldalán:

[link]

elérhető forrást, szépen forráskódból megpróbálva felépíteni, arra a következtetésre jutottam, hogy ez nem működik megfelelően.


Én amondó vagyok - bár ez a saját véleményem - hogy az ilyen - hogy is fogalmazzak - fejlesztőktől fejlesztőknek/laikus műkedvelőknek készült "összeollózgatott" hobbiprojekteknél érdemesebb az egész alapját képező, nem előre összeállított, nem annyira színes-szagos parancssoros felületű változatát a llama.cpp-t:

[link]

használni - ott legalább te építed fel az egészet (Git-tel letöltöd a projektet, w64devkit-tel lefordítod futtatható binárissá, beszerzed a szükséges modelleket, majd parancssorban megadhatod a megfelelő paramétereket) - így nagyobb "uralmad" van az egész felett, jobban látod, hogy mi történik a háttérben. Persze ez némi hozzáértést igényel, de egy ilyen komplexebb, speciális dolognál ez megesik.

2023. szept. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!