Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitja meg a gépem...

Miért nem nyitja meg a gépem az exe fájlokat?

Figyelt kérdés
a tanárom a házikat 2db valamiféle exe fájlban töltötte fel a netre. van egy olyan mappa is hogy segítség a házi megnyitásához (txt fájl) és még ezt sem tudom megnyitni.. nem is láttam még ilyet, van ötletetek hogy miért lehetséges ez? több gépről is próbáltam, sehol nem jó.
2023. szept. 22. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A txt file-t nyisd meg bármilyen szövegszerkesztővel. Majd kövesd az abban leírtakat.
2023. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
Gondolom össze vissza vannak már barmolva a kiterjesztés hozzárendelések a gépeden az alapértelmezett értékről. Ez lehet az oka. A txt alapból megnyitja a Windows az alapból beépített Notepad (Jegyzettömb) programmal. Ha nem az van hozzárendelve, rendeld hozzá.
2023. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát a tervem nekem is ez eltt volna, de azt sem nyitja meg.nem tölt le txt fájlt, hanem egy link van, amire rákattintok, majd külön ablakban jön a hibaüzenet: a program futtatásához XP és Vista op rendszer alatt DosBOx progi szükséges.

ennyi. nekem win 10 van és egy txt fájl, nem tudom mi lehet a probléma, miért szórakozik.

2023. szept. 22. 07:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó régi tananyag... mindenesetre talán azért rákereshettél volna a dosboxra.
2023. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg szabad osztani, akkor esetleg szúrd be ide a linket és ránézünk.
2023. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rákerestem, letöltöttem, nekem teljesen érthetetlen, az egész kezelőfelülete nagyon réginek tűnik, parancssoros megoldású stb. azért nem gondoltam volna, hogy egy házi feladat (amit minden más óraadó berak pdf ben és 2 másodperc letölteni és/vagy megnyitni) megnyitásához mérnökinformatikus MSc kell:D
2023. szept. 22. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
az vírus volt amit nyitogattál
2023. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint amikor mi 2006-ban Turbo Pascalban programoztunk órán. Amúgy mi ez a pdf házi, valami felnőttképzés, esetleg Mérnökinfó MSc? Középsuliban mi szépen felírtuk a füzetbe a házit.
2023. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
gépészmérnök MSc, 2beadandó házi az aláíráshoz
2023. szept. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!