Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google Maps térkép új...

A Google Maps térkép új felületén több funkciót nem találunk, amelyek régebben megvoltak. Visszaállíthatók azok a funkciók? Lent több!

Figyelt kérdés

Nem mutat több útvonalat (ez nem minden esetben van így), nem tudunk hozzáadni várost, hogy pl. merre haladjon, csak kiindulási és végállomást lehet beállítani.


Vagy csak mi nem találjuk? Ha így van, akkor honnan lehet elővenni azokat a korábbról ismert funkciókat?


Amennyiben tényleg nincsenek meg ezek a funkciók, akkor mit ajánlotok a Google Maps helyett, amiben megvannak ezek a lehetőségek?



2023. szept. 18. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Milyen új felület? Évek óta ugyanaz van. Több útvonalat akkor ajánl, ha egyáltalán van... Megállót is pontosan ugyanott lehet hozzáadni, mint eddig: weben a célpont alatt, mobioon meg a menüben..
2023. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az új felületből nem tűntek el funkciók, csak az alaptérkép kinézete változott meg, de minden ugyanúgy van. Tervezel valahova egy útvonalat, megmutatja az útvonal előnézetét, és jobb fent a 3 pötty megnyomása után tudsz plusz megállókat hozzáadni. Ha valamiért te ezt nem így látod, akkor vagy valóban megújult csak nekem még a hagyományos verzió van, vagy meghülyült a program, de ha csinálsz egy újratelepítést, ez könnyen kiderülhet.
2023. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még pár nappal ezelőtt máshogy nézett ki.

Eddig úgy volt, hogy volt egy + jel és ott: úticél hozzáadása. Ilyen most nincs.

Három pont, ahol van, ahhoz a "húzza az átrendezéshez"-t jelöli.

2023. szept. 18. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

"Eddig úgy volt, hogy volt egy + jel és ott: úticél hozzáadása. Ilyen most nincs."


De, van.


"Három pont, ahol van, ahhoz a "húzza az átrendezéshez"-t jelöli."


A menü meg mobilon van. Ahogy azt már írtam is...

2023. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4. Akkor (délelőtt) megnyitottuk 2 böngészőben és telefonon is a G. mapset. Mindenhol ugyanaz nyílt meg. Évek óta használjuk ezt a térképet, szerinted nem vesszük észre, ha megváltozik?

Az előbb újra megnyitottuk és most megint elérhető az "úticél hozzáadása" és több útvonalat is mutat - ellenben a délelőtti állapottal

És én tudom, hogy nekünk mit mutatott.

Lehet, hogy valami hiba volt.

2023. szept. 18. 13:20

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!