Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom Galaxy S8 telefonom...

Hogy tudom Galaxy S8 telefonomról a képeket átrakni a Win10 operációs rendszerű gépemre?

Figyelt kérdés
Eddig Win7 volt a gépemen, csak bedugtam a telefon kábelét a gépbe és már tette is rá az új képeket, viszont most amint a fényképek importálására mentem, egy teljesen más felület fogadott, OneDrive-ra akart beléptetni, de én nem akarok belépni, csak simán rátenni a képeket a gépre, egy mappába. Az a baj, ha kihúzom a telefont és visszadugom, ugyan ezt adja be, más lehetőségem nincs is. Mit csináljak?
2023. szept. 16. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a telefont fájlátvitel módba, amikor bedugod az értesítések között az USB csatlakoztatva-ra kell nyomni és ott lehet állítani. Ha beállítottad megjelenik a meghajtók alatt a telefon neve, benne az összes fájl, amit át tudsz másolni a gépre, vagy gépről a telefonra is például zenét, amit le tudsz játszani útközben offline.
2023. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a Sajátgépen néztem ott meg is jelent a telefon, meg is tudtam nézni a képeket, de nem akarom mindet átmásolni, mert egy részét már felraktam és elég sok van, amíg Win7 volt addig csak az újakat másolta a gépre, ezt nem tudom valahogy megoldani Win10en is?
2023. szept. 16. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindet kijelölöd, és mikor rákérdez hogy mit csináljon azokkal a kepekkel amik már a célmappában vannak, válaszd a kihagyást, illetve jelöld be azt hogy ezt az összes további fájlra alkalmazza!
2023. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy, akkor a KIES mindent tud. Nekem is az volt, nem látta a Windows 10 a telefont. A frissitéseknél volt valamilyen gubanc, a Fényképek mappa bezárult. DE most megnyitja, a telefon nevével és kettesével felsorolja a fotókat, aztán importálás és kész.
2023. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!