Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google playen majdnem ráböktem...

Google playen majdnem ráböktem 1 fizetős játéknál, hogy megvenném , de semmi fizetési mód nincs is megadva, ugye ha véletlen rábökök az nem azt jelenti hogy meg kell venni?

Figyelt kérdés
Biztosan tudjátok sok játéknál van ingyenes verzio és olyan ahol ki irja hogy pl 300 ft, na én 1 fizetősnél véletlen majdnem rámentem telefonba az árára. Ettől még ugye nem vagyok köteles megvenni? Fizetési mód sincs a fiókomhoz rendelve mert nem vásárolgatok. köszönöm a válaszokat.
2023. szept. 14. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti...
2023. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1es nem vagyok köteles ettől még megvenni? Elég ha bezárom az ablakor, hogy adjak meg fizetési módot és kész? Én nem értek hozzá nem igen vásárolgatok neten.
2023. szept. 14. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több jóváhagyási lépésen is át kell menni, hogy véletlenül ne tudj fizetni, ha nem akarsz. Nem jár kötelezettséggel egy gombra kattintás, egészen a vásárlás/fizetés gomb lenyomásáig meg lehet szakítani egy netes vásárlást (sőt még utána is, ha külön a bankod is jóváhagyást kér, és ezt nem teszed meg).
2023. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi nem vagyok se gyagyás se 5 éves, mozgássérült vagyok családdal élek és ilyen rendszereket nem használok. (megveszik ami kell), régen valaki elhitette velem, ha valamire rá kattintok az már kötelezvény, legyen játék, 1 kenyér az online boltba bármi , ha rá kattintok meg kell venni, és mivel nem értek ehhez ilyen véletlen kattintásoknál megijedek, köszi a választ!
2023. szept. 14. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Online boltban is telepakolhatod a kosarat mindenféle jóval, az még nem kötelez semmire. A megrendelés véglegesítéséig több lépés vezet.

Addig pedig bármikor visszaléphetsz.

2023. szept. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. szept. 15. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!