Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van e olyan ingyenes program...

Van e olyan ingyenes program ami az illesztőprogramot leszedi?

Figyelt kérdés
Van egy régebbi HP laptop, windows 7-el szépen megy. Néztem az eszközkezelőbe, 3 kérdőjeles hardver van a PCI résznél. Egyik az bluetooth. Ezen csodálkozom h akkor ezekszerint van benne bluetooth? Szóval egy olyan program kéne ami ingyenes és felkutatja az illesztőprogramot neten és leszedi, ami kell a gépnek
2023. szept. 13. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen van. Chrome böngésző a neve. Csak el kell látogatni vele a laptop gyártójának oldalára ahol letöltöd a drivereket vele.. 😋
2023. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem úgy, de bluetooth drivert konkrétan nem találtam
2023. szept. 13. 10:53
 3/10 anonim ***** válasza:
2023. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hol találom a sorozatszámot? Everestel megnéztem a laptop nevét, ott ezt írja: hewlett packard hp pavilion 17 notebook.
2023. szept. 13. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
ki kell venni az akksit, alatta lesz
2023. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hanem akkor a HP Saját programja (ha telepitve van) megmondja


Search Windows for and open HP System Information , or press and hold ctrl + alt, and then press s to open the System Information window. Locate the product name, product number, and serial number in the window.

2023. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nyisd meg az eszközt az Eszközelőben, a Tulajdonságok lapon belül, a Részletek fülön nyisd le a Tulajdonság mezőt, és válaszd ki a hardverazonosítót. Itt egy kép, hogy miről beszélek: [link]


És ha megtaláltad, másold ki a VID_xxxx@PID_xxxx (ez a VendorID és a ProductID), és ezekre rákeresve fogsz találni vagy drivert, vagy valamilyen fórumot ahol be van linkelve a drivert...

Csak arra vigyázz, hogy ne noname random oldalakról töltsd le drivert.

Ha régi gépről van szó, akkor viszont nem biztos, hogy találsz hozzá drivert.

2023. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ohh köszi! Meg fogom nézni. Hát igen nem mai laptop, a matricáján windows 8.1 van, és hozzá a termékkulcs, viszont én régebben windows 7 raktam fel rá , amúgy minden más alap driverekkel megy, a hang is a video a wifi..stb csak 2 ismeretlen eszközt mutat + a bluetoothot
2023. szept. 13. 12:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Megvan! Köszi a segitséget sikerült bluetooth drivert találni. És működik a bluetooth :)
2023. szept. 13. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy csak szedd le hozzá a HP hivatalos applikációját.


HP Support Assistant és az megmutat mindent + leszedi az összes drivert is.

2023. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!