Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet a laptopnak ha...

Mi baja lehet a laptopnak ha nem engedi frissiteni a windowst?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 05:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Win 11 volt rajta alapbol csak valami lett vele win 10-et akarzam ratenni de mindig kiir valami szart amié nem indul el a telepito vagy csak ugy semmit nem ir ki es nem indul el mostmar a win 11 telepito se csak valami regebbi win 10 telepul fel ha probalom frissiteni legujabb win 10-re vegigmegy a telepito amikor ujraindul a gep visszaallit mindent es kiir valamilyen hibat hogy nem sikerult telepiteni valami first boot-nal van valami problema
2023. aug. 20. 05:40
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
100%
Tiszta telepítéssel bármelyiket fel lehet rakni. Be kell boot -olni telepítő pen drive -ról, a rendszernek szánt meghajtót meg formázni. Ennyi. Ezt a frissítgetést retardáltaknak találták ki, hogy a zéró számítógépes ismerettel is fel lehessen rakni egy újabb operációs rendszer. Ez viszont nem annyira atom biztos, mint a tiszta telepítés.
2023. aug. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy mar megjavult valamie ha segitseget kerek mindig meg tudom utana csinalni magamtol a dolgokat amugy meg 2 napja szivok vele most megjavult szerintem az uefi biosban visszaallitottam valamit alapertekre vagy mi a fene de most hasit a gep csak azt nem vagom hogy allitodott at magatol
2023. aug. 20. 07:44
 4/4 anonim válasza:
100%
valami
2023. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!