Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges a törlés?

Lehetséges a törlés?

Figyelt kérdés
Jófogáson keresgéltem a hirdetések között.Ha a keresőre kattintok kiadja az elöző kereséseket.Ezt el lehet valahogy távolitani?Nem csak én használom az asztali pc-t és nem szeretném ha lebuknék.Ajándékot kerestem a páromnak és a meglepetésem romba dőlne. Tudom törölni vagy ássam előre el magam?
2023. aug. 18. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért (is) találták fel a usernévvel jelszóval való belépést. Mások keresései nem látszódnának, fel sem merülne ezen kérdés. Ez már 20 éve így van.
2023. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 Ez így igaz, viszont a jelszavam is ismeri a párom.Ez csak egy kis titok az oldalon amit szeretnék előle még egy kis időre elrejteni. Kapise?
2023. aug. 18. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Böngésző beállítások - előzmények törlése
2023. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az űrlapadatok között van, ezeket kell törölni, de fel fog tűnni neki, hogy nem dobja fel az előzményeket. A Firefoxon lehet oldalanként törölni, de azt nem tudom, hogy egyes értékeket is lehet-e. Legközelebb az ilyesmit célszerű privát ablakban intézni, és/vagy mindenkinek külön Windows-profil (nem egyértelmű, most az van-e).
2023. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3 . " Böngésző beállítások - előzmények törlése " Ezt megcsináltattam a pc-vel,de nem törli a jófogási keresést.


4. Operát használok,nem tűnik fel neki az előzmények törlése mert azt folyamatosan törlöm.a firofoxot ( tűzróka ) nem használom már egy ideje.

A páromnak is van pc-je amit használ de oldalon belül azon is megjelenik a jófogáson keresésem mert az én profilommal jelentkezik be.Ha privát oldalt használok sajnos ott is megmarad az oldalon belüli keresésem.Tehát marad a semmi fogd meg jól elmélet.

2023. aug. 19. 10:23
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehetséges a törlés megcsináltam.A keresőmező jobb oldalán van egy nagyitó ikon,arra jobb egérgomb,keresési előzmény át helyezése a kukába és ennyi.

Köszönöm a válaszókat.

2023. aug. 19. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, milyen böngésző, a többi infó is elég homályos volt... Én ugyan nem Operát használok, de kétlem, hogy a privát ablak bezárása után bármi is megmaradna abból.
2023. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!