Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GoodNotes 5 vagy Notability?

GoodNotes 5 vagy Notability?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Most vettem iPad-et egyetemhez és erről a két alkalmazásról hallottam, hogy nagyon jók jegyzeteléshez. Tapasztalatokat szeretnék olvasni azoktól, akik használták már valamelyiket.:)

Számomra a lényeg az lenne, hogy készíthessek esztétikus, jól összeszedett jegyzeteket (hiszen papír alapon is ezt preferáltam mindig is) és tudjak a kiküldött diasorokból, dokumentumokból képeket beszúrni és ezekre jegyzetelni.



2023. aug. 8. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Kezd el használni őket, hogy lásd megfelelnek-e az elképzeléseidnek. Mindenkinek más jön be, mindenki más logika alapján jegyzetel, nem lehet azt mondani hogy ha nekem az x jó, akkor neked is jó lesz.

Használd őket még a suli előtt, hogy begyakorold és lásd, hogy tetszik-e. Ha már csak élesben akarod elkezdeni a használatát, akkor kínszenvedés lesz és lehet hogy még azelőtt meggyűlölsz egy appot mielőtt megszeretnéd, mert nem találsz meg benne egy funkciót azonnal, miközben gyorsan, élesben használni kellene.

Az evernote app is egész jó, próbáld ki azt is.

De a gyári jegyzetek app sem rossz, annak is van csomó funkciója.

Én azt szoktam csinálni ha kell egy új app valamilyen feladatra, tevékenységre, hogy letöltök jónéhány félét és elkezdem őket tesztelgetni és egy idő után kialakul, hogy melyik az amit gördülékenyen tudok használni.

Érdemes kipróbálni a fizetős appokat is! Ha nem tetszik, akkor vissza tudod igényelni a kifizetett pénzt. Illetve az ingyenes próbaidőszakokat is érdemes kihasználni! (Időben - napokkal a lejárat előtt!! - mondd le az előfizetést, így biztos nem csúszol bele a már tényleg fizetős szakaszba. Ha korábban lemondod az előfizetést, akkor is az időszak végéig tudod használni!)

2023. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Rátapintottál a lényegre, a kérdésem egyik oka, hogy nem szerettem volna feleslegesen fizetni a GoodNotes-ért ha a Notability jobb:D
2023. aug. 9. 06:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt van leírva hogyan kérj visszatérítést.

2023. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%
GoodNotesnál az ingyenes verzióban (ha jól rémlik) 2 füzetet tudsz használni ingyenesen. Én amúgy szeretem, kb egy éve használom, de érdemes róla videókat nézni, mert még most is van olyan funkciója amit eddig nem sikerült felfedeznem
2023. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%

(Véletlenül elküldtem hamarabb, 4-es vagyok)


Tehát összességében a GoodNotest nagyon tudom ajánlani, a másikról nincs tapasztalatom

2023. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Én GoodNotes ot használok, de sztem igazából mindegyik jó és a legtöbb dolgot mindegyik meg tudja csinálni. Arra nézz rá hogy van -e olyan dolog az egyikben vagy másikban amire neked szükséged van.
2023. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!