Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen mesterséges intelligenc...

Milyen mesterséges intelligencia szoftverrel lehet megváltoztatni a hangomat?

Figyelt kérdés
Az interneten több AI cover videót láttam, amelyben a mesterséges intelligencia kicserélte az eredeti előadó hangját egy másik hangra, így azt a hatást elérve, hogy az a másik hang adja elő a dalt. És én is szeretnék egy mesterséges intelligenciával hang megváltoztatós videót csinálni, de nem AI covert. Személy szerint én arra gondoltam, hogy mivel sokat járok focimeccsre, ezért azt találtam ki, hogy felveszek egy focimeccsből egy részletet, amit nem közvetítenek, és utólagos hangalámondással csinálok egy vicces kommentárt. És az utólagos hangalámondásnál szeretném egy kommentátor hangjára megváltoztatni. Van-e olyan szoftver, amivel meg lehet ezt csinálni? A másik kérdésem pedig az, hogy egy külföldi kommentátor hangjával meg lehet ezt csinálni.

2023. aug. 4. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Van és igen. Lehet, hogy havidíjas pár percnél hosszabb anyagra, de van jópár.
2023. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Például?
2023. aug. 4. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Például rákeresel, ahogy én is mindig. Aztán a járt linkből látom, hogy ja, tényleg ez volt. Gondolom voice swap vagy ai voice replacing in music jellegű variálgatád még összejön translate nélkül is...
2023. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrét szoftver nevet szeretnék kérni, ha lehetséges.
2023. aug. 20. 00:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!