Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez így jó lesz? (Bővebben lent)

Ez így jó lesz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha Facebookon megváltoztatom a borítóképem és azt szeretném hogy ne lássák az idővonalomon és az ismerőseimnek se jelenjen meg majd akkor ha megváltoztattam a borítóképet és úgy ott van az idővonalomon és akkor a jobb sarokban megnyomom azt a három pontot és ott a láthatóságot ,,csak én’’-re állítom és aztán ott megnyomom az ,,elrejtés a profilból’’-t (vagy valami ilyesmit) akkor úgy fog történni minden hogy nem fogja kimutatni az idővonalomon és az ismerőseimnek se fog elő jönni hogy megváltozattam?

Remélem érthető.



2023. aug. 3. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki?
2023. aug. 6. 21:32
 2/3 Balázs Szeles válasza:
A borítókép megváltoztatásánál van egy opció, hogy megossza a hírfolyamon, vagy nem. Ha már meg van osztva a hírfolyamon, akkor a szokásos, egyértelmű beállításokkal kezelheted (a poszt törlése nem jelenti azt, hogy a borítóképed is törlődik). Egyébként minden esetben meg tudják nézni a teljes borítóképet, és a hírfolyamon lévő poszt hiányában is tudnak rá reagálni, hozzászólást írni rá.
2023. aug. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy énvégettem like-olhatják ha már ott van a borítóképem a helyen csak nem akarom hogy ott legyen a hírfolyamban. De így jó lesz akkor. Köszi szépen!
2023. aug. 7. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!