Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes win 11 re át állni?...

Érdemes win 11 re át állni? Win 10 van a gépemen.

Figyelt kérdés
2023. júl. 6. 15:08
 1/4 fukapapa27 ***** válasza:
88%
Szerintem ha probléma nélkül szépen fut a gépeden a win10 és semmi olyat nem futtatsz aminek szüksége van a win11-re akkor szerintem felesleges de ez csak az én véleményem!
2023. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kompatibilis vele a géped már úgyis ott virít, hogy frissíts és idő kérdése hogy mikor fog magától megtörténni. Nekem a két Win 10-es asztali gépem nem is kompatibilis vele (procicsere után az lenne, de miért cserélném ha elégedett vagyok vele), a céges laptop kompatibilis vele, de nem frissítem, mert valószínűleg MS accountba akar majd beerőszakolni, azt meg nem akarom, főleg magánba egy céges gépen, ennek híján viszont nem tudnák dolgozni vele.
2023. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi hiányzik neked a 10 ből amit csak a 11 tud?
2023. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem megéri frissíteni. 1,5 éve használom napi szinten és semmilyen problémám nem volt vele.
2023. júl. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!