Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox szinkronizálással...

Sweggert77 kérdése:

Firefox szinkronizálással kapcsolatban lenne kérdésem.megszűnt az elsődleges e-mail címem, nem engedi így a bejelentkezést Firefoxba,hogyan tudom törölni vagy módosítani bejelentkezés nélkül , mindig ezt javasolja hogy jelentkezzek be?

Figyelt kérdés

#Firefox #szinkronizálás #elsödleges e-mail törlés
2023. júl. 3. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Bejelentkezés nélkül nyilván nem lehet sem törölni, sem módosítani a fiókot. Elég "érdekes" is lenne, bárki fiókját csak úgy törölni lehetne hitelesítés nélkül...

A bejelentkezéshez nem kell, hogy élő legyen az e-mail cím, legfeljebb abban az esetben, ha megerősítő kódot kér a bejelentkezéshez, amit az e-mail címre küld el, vagy ha elfelejtetted a jelszavad, és arra az e-mail címre kéred a jelszómodosító linket. Tehát ha tudod jelszavad, elméletileg be kell, hogy tudj jelentkezni a fiókodba akkor is, ha az e-mail cím már nem él (ha csak nem küld az e-mail címre megerősítő kódot).

Más mód nincs, ha így nem sikerül belépni, akkor nem tudsz mit tenni.


[link]

2023. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most vannak könyvjelzőid, látszanak? Mentsd le html-be, és regisztrálj egy új címmel. Ha szükséges töltsd vissza a html-t.
2023. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az email-cím meglétének, és a bejelentkezésnek semmi köze egymáshoz. Egyáltalán, miért vagy kijelentkezve? Nekem ez gyanús.
2023. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Nekem ez gyanús." 🤣
2023. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Privátra itt válaszolnék.

Próbáld ideiglenesen beüzemelni a régi címed, pl. írj a rendszergazdának. Aztán legközelebb megszűnés előtt változtass az ilyen helyeken, vagy adj meg másodlagos címet is.

2023. júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Ugye nem az van, hogy az illető a munkahelyi címével regisztrált mindenhová?
2023. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Ezt én honnan tudjam? Majd kiderül.
2023. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket,megoldottam,káposztalével teli fejembe jutott az elsődleges mail jelszó,sajnos nem mindenhol ugyanazt a jelszót használom és sok van
2023. júl. 4. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor most írd fel egy noteszbe azt, és tartsd biztos helyen!

Meg ahol lehet, állíts be másodlagos email címet, vagy hasonlót!

2023. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!