Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a hardver több...

Nyomod1 kérdése:

Miért nem jó a hardver több drivertelepítés után sem?

Figyelt kérdés

Nemrég újraraktam a windowsot a gépemen (HP Probook 6475b), és bármilyen bios drivert is teszek rá (most 2017 es a legutolsó), valamilyen okból kifolyólag egyszerűen nem találja az ujjlenyomat olvasómat. Alapvető rendszereszköznek/ Ismeretlen eszköznek van megjelenítve. Mit tegyek? Egy hete ezzel szórakozom esténként, hogy más más már majdnem az internet legalljáról leszedett drivereket próbálgatom rajta.

Képet mellékelhetek.



2023. jún. 29. 20:10
 1/9 A kérdező kommentje:
2023. jún. 29. 20:11
 2/9 A kérdező kommentje:
A biometrikus eszközök között csak az arcfelismerés van!
2023. jún. 29. 20:12
 3/9 szántóvető ***** válasza:

ilyen driverrel már próbálkoztál?

[link]

2023. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Chipset?
2023. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

Fent vannak a HP oldalán a driverek: [link]


Ha az adott hardverhez nincs Windows 10 driver, a Windows 8/8.1 driverek 99% -a tökéletesen működik Windows 10 alatt.

2023. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.(szántóvető) Igen, meg is kaptam ezt a kis szép üzenetet:

[link]

Majd ezek után kompatibilitásnál win 7 re állítottam, utána letelepítette, viszont ugyanúgy nincs a biometricnél semmi, illetve a két ismeretlen eszközből sem tűnt el egy sem.

2023. jún. 30. 23:09
 7/9 A kérdező kommentje:

5.

Sajnos HP oldaláról próbáltam már mindent.

Kezdek aggódni hogy nem találok sehol sem olyan drivert ami felismerné minden eszközömet.

2023. jún. 30. 23:30
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem eleve nézz hozzá hardverazonosítót, és az alapján keress rá hogy egyáltalán mi a csuda ez.

Az AIDA64 jó eséllyel a nevét is meg tudja mondani, hogy mivel állsz szembe.

2023. júl. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szántóvető ***** válasza:
akkor próbáld ezt ami itt van: [link]
2023. júl. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!