Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetném le a 2005-20...

Honnan tölthetném le a 2005-2006-os f1 es játékot?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Te nagyon okos vagy.

Kozossegi portalon kersz illegalis anyagokat?

Aztan majd ne lepodj meg ha a rendorseg kopogtat, mert valami unatkozo jogvedo feljelent!

Es majd ha viszik az osszes gepedet rajossz, hogy nem igy kellett volna de akkor mar keso...

2008. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hintalow ***** válasza:

Kérdezőnek:

Google-be beírod a következő szavakat (sorrend mindegy): 2005 vagy 2006, f1, game, torrent. És megtalálod. Konkrét címet sajnos nem tudok adni, mert nincsen olyan, hogy AZ f1 játék. Vannak forma 1-es játékok, de különböző kiadóktól, és különböző platformokra (nem írtad, hogy pc-re konzolra, vagy mire kellene)

A válaszolónak: álomvilágban élsz :)

(időről időre feltünik itt egy-egy buzgómócsing, aki ezzel próbálja növelni a "jó állampolgár vagyok" érzését, vagy mittudomén)

Ha a T. jogvédők ilyen buzgón kopogtatnának, akkor már nem lenne számítógépezet kicsiny országunkban...

2008. dec. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindkettőtöknek köszönöm a választ bár az utóbbinak vettem hasznát de megint tanultam valamit!!! nyugi nyugi nyugi!!!!!!
2008. dec. 31. 14:40
 4/5 A kérdező kommentje:
bocs egyébként pc-re kellettek!!!!
2008. dec. 31. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol,mert sztem 2005-ös f1 nincs(de ez az én véleményem).
2009. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!