Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a Kingdom Come Deliverance...

Van a Kingdom Come Deliverance-nek magyaritása?

Figyelt kérdés
Valahol...?
2023. jún. 28. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nincs. Az elmúlt 6 évben kényelmesen meg lehet tanulni bármelyik, a játék által tartalmazott nyelvek közül kb bármelyiket amúgy is.
2023. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is tudok angol nyelvü játékokat végigvinni, de azért a magyar az magyar :)))))

Angolban azért néha-néha félre értelmezek valamit, akkor a küldetést rosszul csinálom meg, ezért kéne a magyar. Az ilyen boltlások elkerülése végett. De ha nincs, hát nincs. Ez van.

2023. jún. 28. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvileg már az utómunkálatok tartanak:

[link]

2023. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Elvileg már az utómunkálatok tartanak"


3 éve...

2023. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel lehetett jelentkezni tesztelésre, csak megjegyzem, szóval 3 éve sehogy sem tarthat a dolog. FB oldalukon van részletesebb info is.
2023. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is néztem a magyaritások oldalán, hogy még folyamatban van, csak azért tettem fel a kérdést, hogy nem-e valahol valakinek sikerült leforditania, és fent valahol a neten.
2023. jún. 28. 17:27
 7/8 Phoney ***** válasza:
Ez pont olyan játék, ahol semmi baj nincs vele, ha valamit elrontasz, nyugodtan mehetsz tovább (ha túléled), sőt, kimondottan erre bátorít az egész játékdesign. Csak néhány helyen van rossz döntések miatt Game Over képernyő, főleg az elején, ha nagyon nem tudod a helyedet. Bőven ér 1-2 újrajátszást, majd legközelebb másképp csinálod.
2023. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, már egy ideje játszom, és tényleg, nem egy katasztrófa ha valamit elrontok, nem (nem nagyon) hat ki a járékmenetre. Ha valami nem jön össze, vagy meghalok, kezdem újból, és már tudom akkor, hogy hogyan is kell, és megy tovább a játék.

Egy nem tetszik benne: Nagyon hosszú bevezető videók vannak-vagy hogyis lehet nevezni-egyes történések, cselekvés között, és muszály végignézni, mert ha nem, nem tudod mi miért történik, mit miért csinálsz.

Egy hosszú videó, rövid játék, megint egy töbperces videó, fél perces játék... Sz.@rok ezek az átvezető részek, de muszály megnézni, hogy értsd a dolgokat.

2023. júl. 1. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!