Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg betiltják EU-ban a...

Tényleg betiltják EU-ban a ChatGPT-t?

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
10-es, rosszul látod.
2023. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10: Fejtsd ki kérlek, miért gondolod így. Én használtam több dologra matematikától programozáson át általános dolgokig, és az információi 80%-a hamis volt. Ez így kártékonyabb, mint hasznos. Volt ott magyar cégek nem létező kínai vezérétől kezdve minden.

És sajnos az emberek nagyrésze elhiszi amiket leír. Ez Pistike 6.os töridolgozatához talán elmegy, de komolyabb dolgokra nagyon veszélyes!

2023. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
*11 -nek ment természetesen :)
2023. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

11-es vagyok.

Hasonlítsuk össze a Gyakorival. Hibái ellenére gondolom, hogy nem akarod bezáratni. Ez nagyon rossz megoldás, nem lehet így megoldani. A "bullshit-generátor" minősítés, úgy gondolom, még szerinted is túlzó.

Ha az ügyvéd feltenne itt egy kérdést, hülyeségeket írnának neki, és az ügyvéd ezeket felolvasná a bíróságon, mindenki őt ítélné el, hogy miért hitt el mindet egy fórum-szerű oldal névtelen felhasználóinak, és még csak le sem ellenőrizte az információkat, csak megkérdezte a válaszolókat, hogy "Tényleg?", mire azt írták, hogy "persze, nekem elhiheted".

De lehetne ez bármilyen helyzet, nem csak egy tanult szakember, mint most az ügyvéd. Ezért most a Gyakorit jelentsük fel, mert az ügyvéd tájékozatlan, naiv és lusta volt?

Véleményem szerint nem könyvet kell égetni, hanem az ügyvédnek és mindenkinek megtanulnia olvasni. Igaz azonban az is, hogy a "könyv", vagyis a ChatGPT és egyéb MI-k is fejlődhetnének, ami meg is történik, folyamatosan -a párhuzamnál maradva - lektorálják, átfogalmazzák, újra nyomtatják, új nyomdafestéket alkalmaznak, így a felelősség kizárása rész feltüntetése mellett nem a megszüntetését látom megoldásnak.

2023. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14: A gyakoriról viszont nem is állította soha senki, hogy "ez a jövő", vagy "elveszi a munkát", továbbá nincs körülötte akkora hype. Ez a különbség.
2023. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Missi_Key válasza:
100%

5/14

ha ez igaz lenne nem az AI t tiltanák be, hanem a cookie-kat és a reklám célú lekövetést.

2023. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!