Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam vagy Epic Games?

Steam vagy Epic Games?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 00:04
A kérdező szavazást indított:
Steam
Epic Games
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Steam és Epic azért nem egy kategóriában indul szvsz, utóbbin alig lenne valaki ha nem adogatnák az ingyen játékokat.
2023. jún. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Miért nem mindkettő? Az ingyenjáték néha egész komoly az epicen, nagy leárazásban néha aprópénzért behúzhatsz ott is nagyon komoly játékokat.


De ha fontosak neked a szociális funkciók, akkor nyilván válaszd te is azt, ahol a haverjaid vannak. Én szolóban játszok, achievmentek nem érdekelnek (bár már azok is vannak epicen is egy jó ideje), szóval nekem teljesen mindegy.


A legjobb az lenne, ha amúgy meg mindenféle boltok, meg alkalmazások nélkül indulnának a játékok, nem töltene előtte a steam, az epic, a gog, a blizzard, az ubi, az EA.... mert tulajdonképpen miért is? (na jó, a felhős mentés kényelmes lehet)

2023. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért valami keretprogram csak kell ahonnan le tudod tölteni, elvégzi a frissítést stb.
2023. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én már túl régóta vagyok fiatal, amikor én játszani kezdtem, még magnókazettán másoltuk a játékokat, frissítésről, patchről, DLC-ről nemhogy mi, de még a szakma sem hallott akkor.


Viszont jó játékok már akkor is voltak.

2023. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyen játék egy szánalmas marketingfogás az Epicnél, hogy a használhatatlan platformjukkal bekebelezzenek. Legalább ha normális lenne. Inkább várok 3-5 évet és megveszem Steamen 80% akcióban.
2023. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Wolfenstein: The New Order

Star Wars: Squadrons

Warhammer 40,000: Mechanicus

Fallout 3

Borderlands 3

Terraforming Mars

XCOM 2

Total War: Warhammer

Cities: Skylines

Brothers: A Tale of Two Sons

hadow of the Tomb Raider

Control

Pathfinder: Kingmaker

Mutant Year Zero: Road to Eden

Europa Universails IV

A Plague Tale: Innocence

Frostpunk

Metro Last Light Redux

Metro 2033: Redux

Pillars of Eternity – Definitive Edition

Elite Dangerous

Shadowrun Collection

A Total War Saga: TROY

Overcooked!

Civilization VI

Grand Theft Auto V

Kingdom Come Deliverance

Batman: Arkham Collection

Subnautica

This War of Mine


Ez mind ingyen volt. Meg persze egy csomó indie xar is (mármint tényleg xar, mert indie-ben is vannak gyöngyszemek). Ezért cserébe elfér a kliensük a gépemen...

2023. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Steam. Ezzel az ingyen játékokkal próbálják bevonzani az embereket, de azóta se működik, amióta behozták. Inkább megveszem Steam-en, amit tudok. Undorító ahogy tim bácsi a szabad launcher választásért "küzd" közben pont ő ír alá exkluzívitási szerződést kiadókkal, ő veszi le a megvásárolt játékokat Steam-ről. Picit sem álszent. Aztán ott van még az is, hogy 40%-ban kínai tulajdon, a supportjuk szart se ér. tim bácsi kritizálja, hogy milyen szar a Windows, de linuxal nem kompatibilis azóta se a launcherjük :D Aztán még lehetne folytatni..
2023. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Neked mit kellett valaha akár a steam-mel, akár az epiccel supportolnod?
2023. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

#8 Steam-eb már többször kellett segítenem fiókot visszaszerezni, általában pár napon belül meg is volt. Epicen meg csak elég megnézni hogyan járnak el

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
És hogy vesztek el azok a fiókok? Biztos, hogy jól működik ott minden? ;)
2023. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!