Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Instagramon nem tudok lájkolni?

Instagramon nem tudok lájkolni?

Figyelt kérdés

Az instagramom szinte csak dísznek van, nem posztolok semmit, csak a kedvenc sorozataim, színészeim követem rajta, és néha lájkolom amit posztolnak. Ma is ezt tettem... volna, ha nem kapok egy felugró ablakot, miszerint "Próbáld meg újra később. A fiókod ideiglenesen le van tiltva erről a műveletről. Sérti a közösségi irányelveket, ha a fiókodat olyan szolgáltatással osztod meg, amely segít több kedvelést vagy követőt elérni. A tiltás lejárta: 2023-06-19. Jelezheted, ha úgy gondolod, tévedtünk."


Na már most, 1) mint írtam csak követésre használom az instagramom, úgyhogy halovány lilám milyen szolgáltatásokról beszél, sose érdekeltek ilyenek.. 2) én jelezném, de ennél a felurgó üzenetnél nincs lehetőségem, az insta support meg természetesen a holdba...


Valakinek volt már valami hasonló tapasztalata? Hogy oldódott meg? Nyilván ki is várhatnám csendben a hetet, csak akkor nem oldódik meg a probléma, és lehet a jövőben is előjön a semmire.



2023. jún. 13. 21:21
 1/4 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a helyzetben vagyok,neked megoldodott azota?
2023. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, sőt azóta még jobban restrict-elték az accountom, mert "nem követem a közösségi alapelveket", de ha megnézem a beállításokat, ott ahová az üzenet után vezet, akkor meg azt írja, hogy semmi baj az accountommal, úgy használom ahogy akarom... röhej.
2023. jún. 28. 18:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Frissítés: megtaláltam hol kell jelentést beküldeni, de akármit írok, csatolok, bármit csinálok beküldés után jön egy hibaüzenet, hogy nem tudta beküldeni a jelentést. Röhej az egész. Már azon gondolkodok, hogy összeírom kiket követek, és törlöm a f@szba ezt az accountomat.
2023. jún. 29. 17:45
 4/4 anonim válasza:
az első kommentelő vagyok és úristen, ugyanez van velem is már egy hónapja! most egy hete ismét MINDENHOL megváltoztattam a jelszavamat, kétlépcső, stb., mellé egy hete inaktiváltam az instafiókom, ma jár le a bünti, utána újra belépek és hát ha megint letilt, akkor törlöm a f.szba. az az egészben a röhej, hogy nincs is sok követőm, alig rakok ki valamit, azt is csak sztoriba, tehát nem egy nagy érvágás, de pár ismerősömet/fiókot szívesen követtem, de nem hiszem, hogy most ezért csinálnék újat.. na mindegy, reméltem, hogy nálad megoldódott, de akkor valószínűleg ez van. :((
2023. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!