Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Film konvertálása 3D-be?

Film konvertálása 3D-be?

Figyelt kérdés
Olyan progi kéne nekem amivel sima filmeket lehet 3d-be konvertálni. Nevet vagy linket dobjatok:) thx
2010. okt. 10. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
azért nem lehet, mert a 3D filmeket 2 eltérő szögből veszik fel eleve, tehát nem az a megoldás hogy szétszedi kettőbe és műst színt ad neki. ettől 3d.
2010. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Álom,álom,édes álom...
2010. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy pc-re nincs ilyen progi az szinte biztos,azt azért érdemes tudni hogy a Samsung új 3d-s tévéi képesek erre,valós időben 2d-s forrásból 3d-s képet generál.Hoppá mi?! :) Állítólag kissebb hibákat leszámítva egész jó.
2010. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oh persze... ettől még távol vagyunk, hogy egy sima felhasználói szint gépen ilyen programok legyenek.
2010. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Wow ezt még nem is hallottam. Az első 2 vhol az őskorba él vagy tudatlan mert pl a tridef nevű progi minden játékot 3d-be alakít. Onnan tudom h van nekem is szemcsim és tényleg 3d volt nem csak pár vonalat belehúzgált már láttam olyat is és az sz@r volt. Szal ha játéknál lehetséges akk sztem filmnél is.
2010. okt. 10. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért ez a technológia sosem lesz túl kifinomult,egy teljes dimenziót belevarázsolni valamibe nem egy egyszerű feladat.Szerintem nem fog igazán terjedni, de aztán meglátjuk mit hoz a jövő..

Amúgy miért akarsz 3D-be konvertálni?Általában filmkeet 3D-ben nézni?

2010. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság h nem nekem kellene hanem warezre szereztem volna a progit kérésre csak én nem tudtam ilyen progiról xD de mostmár mind1
2010. okt. 10. 22:04
 8/10 anonim válasza:
csatlakoznék az előttem íróhoz. A Samsungnak tényleg van ilyen tv-je. Szert tettem egyre..... ne tudjátok meg mennyire jó. Sajna csak aktív szemüveggel. Töltöttem le pár filmet is hozzá ( vinyóról megy) hogy tutisan jó legyen bár az alap műsor is sokkal élvezhetőbb mint a szines szemüveges 3d. Csak nem igazán találok forrást a 3d-s filmekre mert ez a tv csak olyan formátumot ad le amelyben a kép ha simán bekapcsolom egymás mellett vagy egymás alatt van 2-2db. Ha onnan átteszem 3d-be akkor tutis. Ti ne tudtok erre valami forrást?
2011. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jorge pedro kiss válasza:
van egy program a neve tridef3d ezt ha feltelepited akkor bármi filmet nézhetel 3d ben igaz csak 14 napig mert lejár de hogy megmaradjon az orát ki kell benne ütni igy mindig mire a 14 nap lejárna vissza ugrik 1 nappal probáljátok ki egész jo
2011. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van mégegy program annak meg az a neve, hogy xilisoft 3D video converter!

Csak egy baj van vele, hogy serial number kell hozzá de lehet találni hozzá!

Ebben nincs óra vagy valami ilyesmi!

2012. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!