Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok egy normális...

Hol találok egy normális DVD->DiVX konvertert?

Figyelt kérdés

Olyan linkkel kérem, ahol már ott van a download szó! És nem shareware, hanem freeware!


Mielőtt a google-t vagy egyéb helyeket javasolnátok, leírnám, hogy eddig mire jutottam eddig:


-A program a szoftverbázis szerint könnyen használható, valójában nem, ráadásul a 4,2 GB-bó 15 GB-ot csinálna.

-Shareware 3 percet konvertálna át. (ez viccnek is rossz)

-Döglött link

-Minden van az oldalon, DivX-ből DVD, videó szétszedés-összerakás, csak DVD-ből DiVX nincs, csak utalás rá.

-Az weboldalon van registry tisztító (demója), de maga a programhoz tartozó download link nincs ott.

-A programnak nem tetszik az, hogy már a HDD-re vannak másolva a DVD-ről a fájlok, ezért rinyál, ahelyett, hogy futna. (VIDEO_RM és VIDEO_TS mappák és nem ISO) Érdekes, a másik program felismeri így is, mintha DVD lenne, de az csinál belőle 16 GB-ot, meg 16:9-es képarányt, amikor 4:3-as tv-felvételről van szó!


Szóval a sok sikertelen próbálkozás után kissé bedühödtem, és már csak azt a választ fogom hasznosnak jelezni, ahol ott van a download link, és le is tudom tölteni, és működik is, és nem shareware!


2010. okt. 8. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


*****


A másolásvédelmet nem tudod másképp leszedni,csak shareware progival.


Egyébként vannak úgynevezett releaser csoportok,akik ezt nagyüzemben csinálják.Amiket találsz filmeket trackereken,azok az ő kezük munkái.Rippelni nem olyan egyszerű,mint megírni egy emailt.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz megnézem őket, de nem elsősorban a másolásvédett DVD-ket rippelem, hanem a dvd-íróra felvett felvéteket (tv-műsorok) konvertálnám át DiVX-é.

Amúgy nem vagyok annyira amatőr, csak bedühödtem a sok használhatatlan találaton.

2010. okt. 8. 18:51
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem igaz! Megint rinyál a gépem! Rakom fel az autogordiant, erreföl sipákol, hogy hiba történt a vobsub.dll írásra történő megnyitásakor! Ismét! Vagy kihagyás. Ismét, ismét sipákol! Ha meg kihagyom, nem lesz rendesen feltelepítve. Ráadásul a program még parancsikont sem csinált, sőt a programok listájában is alig lelem. :(


Nem igaz, hogy ennyit szívok egy rohadt konvertáló feltelepítésével! Már elegem van abból, hogy ma folyton csak szívok a szgép miatt! :(

2010. okt. 8. 19:18
 4/7 A kérdező kommentje:
A második link csak a valódi DVD-t (vagy ISO)-t írja át, a harmadiknál elveszek a fizetős torrentek és reklámok erdejében, a negyediknél hálistennek végre ténylegesen használhatónak tűnő linkek.
2010. okt. 8. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Talán a legutolsó a legjobb. H264-et tud...

2010. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel lehet és ingyenes:


[link]

2010. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, majd kipróbálom, melyik működik a legjobban!
2010. okt. 8. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!