Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy youtube fiókom...

Ha van egy youtube fiókom citromaillel, valahogy át tudom rakni az adatokat egy gmailesbe?

Figyelt kérdés
Ugye fizetős lesz a citromail, ezért az összes fiókomat rakosgatom át. A youtube tele van kedvelt, megnézendő és egyéb videókkal, amiket nem szívesen vesztenék el. Meg lehet valahogy oldani?

2023. márc. 29. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
YouTube fiókot csak gmal.com címmel lehet regisztrálni. Belehet állítani másodlagos email címet, aminek semmi köze ahhoz, ami a kérdésben van.
2023. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
gmail.com*
2023. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nincs youtube fiókod citromail-el
2023. márc. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Gmail-t nem (mert az maga az e-mail fiók), de Google fiókot lehet más e-mail címmel is regisztrálni még most is: amikor a regisztrációs űrlapot kitöltöd, akkor van egy "inkább a jelenlegi e-mail címem használata" lehetőség, és megadhatsz külső szolgáltatót is. Csak nem szokás így használni, mert nem sok értelme van.


Próbáld meg ezt követni:

[link]

2023. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi alapján van az állítás, hogy nem lehet citromaillel youtube fiókom, mikor van. Most még meg is néztem a biztonság kedvéért, és hosszú évek óta azzal használom.
2023. márc. 30. 16:06
 6/8 anonim válasza:

Nekem is citromailes email címmel van youtube fiókom....

És engem is érdekelne, hogy lehet ezt megváltoztatni.

2023. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy igazat mondanak mert nagyon régen én is citrommal voltam youtubeon, csak egy idő után bejött hogy kötelező hozzá google fiók vagy mi volt az email részét nem is használtam, csak hogy be tudjak lépni youtubera. Kapcsolattartási adatoknál is kettőt jelez, de annak idején csináltam valamit, lehet akkor hoztam létre a google fiókot
2023. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a PC World legújabb száma fogalmaz:


„Április 12-étől mindenki, aki nem kíván havi 1999 forintot fizetni a nem túl kifinomult rendszerért (vannak többet tudó, ingyenes szolgáltatások, akár olyanok is, amik kiemelt figyelmet fordítanak az adatvédelemre), kénytelen lesz valami másra váltani, hiszen onnantól nem fogadhat és nem küldhet majd leveleket. Az átállást egy 90 napos türelmi időszak követi, ám ha ezen idő eltelik, a fiók annak teljes tartalmával, akár közel 20 évnyi levelezéssel együtt megy a süllyesztőbe, majd egy évvel később az ahhoz tartozó e-mail-cím is újra foglalható lesz bárki által, ami visszaélésekre adhat lehetőséget. A Gmailbe költözés egyébként nem nehéz (persze lehet mást is választani, de mégis csak ez a legnépszerűbb): a Citromail fiókban engedélyezni kell a POP3/IMAP elérést, majd az új Gmail fiók - Beállítások - Fiókok és importálás - Levelek és névjegyek importálása menüpontjában beírni a citromailes címet, belépni és kiválasztani, hogy mit szeretnénk átvinni. Így régi leveleink is megmaradhatnak, és az előfizetést is megússzuk.”

2023. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!