Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom ingyen és gyorsan...

Honnan tudom ingyen és gyorsan ja meg egyszerűen letölteni a WORD-öt?

Figyelt kérdés
előre is köszi
2010. okt. 7. 13:11
 1/10 A kérdező kommentje:
és ha letöltöm hogy indítsam el mert sehogy se akarja
2010. okt. 7. 13:19
 2/10 anonim ***** válasza:

Külön MS Word nincs, van viszont MS Office 2003 vagy 2007. Ennek a részei: Word, Excel, Power Point. Vagy megveszed jó drágán (20-38 ezer közötti az ára), vagy letöltött torrentről. De ne a 60 napos demót. [link]

De van ingyenes is: OpenOffice.org 3.21. Ugyanezt tudja.

[link]

2010. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi:D

és hogykell kicsomagolni egy fáljt? amit letöltöttem?

2010. okt. 7. 13:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Kell hozzá az aktiváló kulcs. Ha nem megy sehogy se, töröld le mindenhonnan, aztán töltsd le és telepítsd az OpenOffice.org 3.2.1. Csak a nevek mások (WORD helyett Writer, Excel helyett Calc, Power Point helyett Impress), de ugyanazt tudja. Lementheted 2003, vagy 2007-esbe is, azzal a kiterjesztéssel, nem veszik észre a suliban. Akinek nincs pénze, ezt használja. Ingyenes, fóruma is van.
2010. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsomagoláshoz kell a Winrar vagy a Winzip.

[link]

[link] (Ez az OOo).

2010. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

őőőő...:D

mégegyszer eltod mondani nekem ugy h a hülye(ÉN) is megértsem ?:D

2010. okt. 7. 13:28
 7/10 A kérdező kommentje:

hallod köszi ezt sikerült leszednem asszem az ucsó link volt:D

megy a zöldkéz:D

nagyon kösziii:D

életet mentettél :D

2010. okt. 7. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Wordpad nem jó? Az minden windows része. Mezei felhasználónak szerintem bőven elég.
2010. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

már találtam de sztem nem word lett:D

am köszi mindenkinek :D

2010. okt. 7. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nem voltam netközelben. Én küldtem a linket az OpenOffice.org 3.2.1-ről. Lényegében azonos a Writer a Worddel, de többet tud nála, mindent meg tud nyitni a Word95-től a legújabbig. És még .pdf-be is menthető akármi. Nem kerül pénzbe, szabad szoftver. Én is ezt használom, mert nem volt 30 ezrem az MS Office-ra. Itt van az OOo Fóruma, itt bármit megkérdezhetsz, regizni kell. [link]
2010. okt. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!