Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a VLC médialejá...

Mi a különbség a VLC médialejátszó esetében a teljes, az egyéni, és az ajánlott telepítés között?

Figyelt kérdés
Az ajánlottban nem vagyok teljesen biztos, nem emlékszem, de a teljesre, és az egyénire biztosan emlékszem, de hogy ajánlott, vagy minimális volt még, azt nem tudom. De mi a különbség a telepítési módok között? Én mindig a teljeset választom.
2023. márc. 11. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld ki, és megtudod.
2023. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Mindig az Egyénit válaszd!


Az nem rak fel beépülő külső programot, pl. kiegészítőt a böngészőbe - ha kiveszed előle a pipát. A többinél valószínűleg automatikus teleszemeteli a rendszered, amivel akarja.


A többit kerüld.

2023. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Biztos nem hivatalos oldalról töltöttet le a telepítőt.

Ezt telepítsd és nem fog kérdezni semmit:


[link]

2023. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt szoktam mindig felrakni:

[link]


És amikor kiválasztom a telepítő nyelvét, és tovább nyomok, majd kiválasztom, hogy hova szeretném rakni, és elfogadom a feltételeket, kérdezi, hogy milyen típusú telepítést szeretnék végrehajtani. A VLC nem szokott a teljes telepítéssel felrakni böngésző kiegészítőket.

2023. márc. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!