Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amnesia: The Dark Descentről...

Amnesia: The Dark Descentről mi a vélemyénetek? (mennyire parás, izaglmas stb)

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja jött ki, és gondoltam megveszem, de aztán elbizonytalanodtam, mert hát ugye harcolni nem lehet, szörnyek meg vannak. Mennyire félelmetes? Sok olyan rész van ahol szörnyek jönnek, illetve valamilyen logikai feladatot kell csinálni? Akik játszottak vele pls írjanak valamilyen véleményt. Előre is köszi!
2010. okt. 6. 00:02
 1/1 anonim válasza:
Nagyon nagyon jó játék, én annyit mondok ha szeretsz fosni:Dakkor mindenképp vedd meg. Volt olyan amikor viccen kivül remegtem a félelemtől, mert vannak olyan jelenektek főleg az effektek miatt amikor hirtelen rohadt nagy adrenalint kapsz de a folyamatos félelem is megvan:D A sztori is nagyon jó. És igen kell logikait is csinálni pl.:rá kellett jönnöm hogy hogyan távoltitom el egy ajtó elől a piros háló szerű ragacsot:D
2011. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!