Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A pc-n regisztrált e-mail...

A pc-n regisztrált e-mail címmel ha belépek androidon miért nem jelzi ott is az emaileket?

Figyelt kérdés
Van rajt rengeteg kapott e-mail de azt írja a mappa üres. Több e-mailom is van és jó lenne ha be tudnék androidon is jelentkezni.

2023. márc. 1. 12:14
 1/6 Mr. V. ***** válasza:

Használj értelmes levelezőprogramot!

Én évek óta az AquaMail-t használom. A Gmail esetében hibátlan, a Hotmail/Outlook esetében a beérkezett IMAP mappát nem kezeli jól, így webes felületen készítettem egy "Érkezett" mappát és minden "Beérkezett" mappába érkezőt átirányítottam oda, majd a mobilon az van csak szinkronizálva és így már minden levél olvasható.

A "gyári" levelezők (Gmail, Outlook, stb.) nagyobb méretűek, mint a fent említett program és mindössze csak a saját leveleiket képesek kezelni, azt se mindig jól, ahogy a példád mutatja.

A Pro változatba akárhány cím is beírható, így most nekem 26 címet kezel egyszerre vegyesen Gmail, Hotmail, Outlook címeket használva és mivel egyetlen program kezeli mind, ezért bármelyik levélre lehet válaszolni egy másik mail-címmel, egyetlen erőforrást használ, nem fut sok különböző levelező, képes a tárgy mező felolvasására, éjszakai némításra és megannyi funkcióra.

Gmail beregisztrálásakor nem kér jelszót, hanem webes belépő felületen kér engedélyt a program használatára, tehát a jelszóhoz sem fér hozzá, azaz biztonságos.

2023. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehát, ha jól értem Gmail fiókról van szó és androidos Gmail app-ról.

Androidon milyen google fiókkal vagy belépve?

Ugyanazzal, mint amivel a gmailt létrehoztad?


Ha nem , akkor jobbra fent a gmail-ben a körra rámész, ami a belépett fiókot jelzi, és hozzáadsz másik fiókot, azt amivel a gmail-t regisztráltad. Később a fiókok közti váltás itt történik.

2023. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelzi. Csak te rontottál el valamit.
2023. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen van egy androidos a telon. Meg rég óta egy gmail cím amit mindig pc-n használtam. De be akarok lépni telefonon sikerül is de nem latom az emaileket amiket pcn
2023. márc. 1. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

beállítások > fiókok és szinkronizálás ..

nézd meg, automata be van.-e kapcsolva ill. rámehetsz manuálisan is szinkronizálásra, lehet ott van gond.

2023. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Igen van egy androidos a telon."

Micsoda?


Melyik mappát nézed?

2023. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!