Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok letölteni Windows...

Honnan tudok letölteni Windows 10 22H2 (x86)-hoz magyar nyelvű csomagot?

Figyelt kérdés
A beállításokban nem tudom megváltoztatni mert nincs internethez kötve a gép. Egy hajléktalannál van egy pincében és angol nyelvű. Hogy változtassam magyarrá?

2023. febr. 22. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
XP vagy Windows 7 lehet rajta. A monitor legalább 20 éves, a gép se új, én egyet nem csinálnék vele: nem mennék fel vele a netre.
2023. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 BringaManó ***** válasza:

úgy tűnik, hogy ez teljesül. :-)

de engem az ellenkezője érdekel: mit csinál?... :-)

2023. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Játékokkal játszik. Kártyás fruit poker, meg főleg sakkozik. Ilyenekkel üti el az időt. Az áramot a szomszéd adja neki. Windows 10-van rajta. Guberált gép. Azért nem húzom neki újra, mert lehet valami driver probléma lenne és hááát ugye nem tudok letölteni ott semmit. Így, jobb híján marad az angol.

Minden esetre szégyen hogy egy magyar nyelvi offline csomagot se lehet leszedni...

2023. febr. 25. 08:03
 14/16 BringaManó ***** válasza:

lehet, hogy "szégyen", de ez egy körülmény, amin nem tudsz változtatni. ha ez probléma, akkor van megoldás, oldd meg.

neki gond az angol rendszer? ha igen, akkor bízzon meg benned annyira, hogy elviszed egy netes helyre, átállítod, és visszaviszed.

ha _neked_ gond, akkor nem biztos, hogy meg kell oldani...

ha mégis meg kell oldani valami miatt (pl. mert te segítesz neki rendszeresen), akkor oldd meg a mobilról megosztott nettel.

ha senkinek sem gond, akkor ne rugózzunk rajta. :-)

2023. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én azért érzem ezt gáznak, mert emlékszem hogy olyan 6-8 éve mikor bejött a win 8 volt egy hasonló problémám. Egy gépen az alngol volt. Leszedtem egy fájlt és valamilyen parancsot beírtam a futtatásba, majd megadtam neki azt a letöltött fájlt és hipp-hopp egyből full magyar lett minden. De hát fejlődött a teknika látom azóta. Ja nem is vissza-fejlődött 😃
2023. febr. 25. 10:44
 16/16 BringaManó ***** válasza:

oké, értem én, hogy gáz és visszafejlődés, hogy egy pincében, netmentesen nem lehet magyarra változtatni egy eszközt, amit manapság már valamit, amit manapság már a túlnyomó többség nettel használ (vagy nem gond neki netre kötni, ha szükséges), ezzel nem is akartam vitatkozni.

volt két kérdés, jöttek rájuk válaszok, remélem, hogy közeledik a hepiend, és már nem sokáig lamentálunk azon, hogy de pedig milyen szépek is voltak a régi szép idők, amikor még papíron írtunk egymásnak levelet, mert romantikusabb is volt, meg nem lehetett letörölni véletlenül egy mozdulattal, meg a pinceablakból is el lehetett indítani a postagalambot...

:-)

2023. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!