Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kellene nekem cheat vagy...

Kellene nekem cheat vagy crack vagy valami a travianhoz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 13:38
 1/5 anonim válasza:
72%
nem:D
2008. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz de csak azért hogy írj valami nem kell koptatni a billentyűzetet...Segítő válaszokat várok és NE offoljatok pls.
2008. dec. 27. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A travian egy online multiplayer játék, nincs hozzá cheat (soha nem is készítettek), mert értelmét vesztené az egész. Az egyetlen mód, hoyg magát a szervert hekkeled meg, és így írod át az adataid, de ez egyben a játékod végét is jelentené, valszeg kitiltanának örökre. Másrészt hosszú évek tanulását igényli, és mire eljutnál olyan szintre, már nem is fog érdekelni ilyen jelentéktelen dolog.

Magyarul abban nem lehet cheatelni, viszont ha összeszede a haverokat, és együtt játszotok, akkor szerezhettek előnyt a játék keretein belül is.

2008. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ. Én mint informatikus ezzel tisztában vagyok de egy haveromnak erre írásos bizonyíték kellett mert azt hitte hogy csak nem akarok neki segíteni. THX
2008. dec. 27. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

travian bot, scriptek -> greasemonkey

mértne lehetne csalni? :D


tod... google a bahátod kedves "informatikus" kérdező...

2008. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!